Odkurzacze centralne – kompleksowe podejście do komfortowego sprzątania

Centralne odkurzacze Husky to moc, trwałość i wytrzymałość. To produkty stanowiące kompleksowe podejście do komfortowego i skutecznego sprzątania.


Odkurzacze centralne husky pozbawią Cię kurzu, alergenów i mokrych plam. Oczyszczają powietrze dzięki skutecznemu systemowi filtracji. Podczas odkurzania wystarczy tylko uchwycić lekki wąż – nie musisz nosić odkurzacza po domu i martwić się o zderzenie z meblami, progami, schodami lub rogami.
Marka Husky to przede wszystkim gwarancja czyszczenia na całe życie. Gwarancja trwa przez cały okres eksploatacji maszyny, która wynosi 25 lat. W tym czasie dokonuje się wymiany odkurzaczy ręcznych cztero- lub pięciokrotnie.
Sama konstrukcja metalowa odkurzacza centralnego Husky to połączenie doskonałej formy i maksymalnej trwałości. Wytrzymały korpus odkurzacza zawiera silnik przemysłowy z technologią chłodzenia obejściowego, która razem z konstrukcją metalową zapewnia trwałość przy dużych obciążeniach i zapewnia bezawaryjną pracę.
Odkurzacze centralne husky oferują uniwersalny centralny system odkurzania, który odprowadza wszystkie zanieczyszczenia do kanalizacji. Dodatkowo wąż do centralnego odkurzacza husky może być ukryty w ścianach – użytkownik po prostu wyciąga wymaganą długość przewodu (do 15 m), a po zakończeniu czyszczenia po prostu włącza przełącznik, a wąż wraca automatycznie z powrotem do zamkniętego systemu odkurzacza. Wąż odkurzacza jest czysty i gładki dzięki swojej wewnętrznej konstrukcji antystatycznej. Jest również pokryty powłoką tkaniny, która jest łatwa do zdejmowania i mycia.

vacuum-cleaner-268162_640
Centralne odkurzacze Husky posiadają dodatkowy filtr zawierający opatentowany naturalny materiał SILPURE, który zapobiega rozwojowi bakterii na tkaninach. SILPURE to nowa generacja zabezpieczenia przeciwbakteryjnego, która wykorzystuje naturalne antybakteryjne właściwości srebra w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się bakterii powodujących nieprzyjemny zapach. Srebro jest naturalnym wrogiem bakterii, a SILPURE to zdrowe i ekologiczne rozwiązanie dla odkurzaczy Husky.
Silna marka wymaga silnego partnera – odpowiedniego dostawcy, który zapewni klientom stabilną obsługę, a także wszelkie niezbędne usługi posprzedażne. Husky centralne odkurzacze są dostarczane na rynek czeski i słowacki przez spółkę Newag, która będzie obchodzić w przyszłym roku 21-lecie obecności na rynku. W tym czasie dostarczyła blisko 35 000 centralnych odkurzaczy w Czechach i na Słowacji. To marka, która stała się liderem w dostawach odkurzaczy centralnych, z udziałem w rynku ponad 50%. Zadowolenie klienta zapewnia przeszkolony zespół pracowników w oddziałach w Pradze i innych miastach. Prowadzą oni nie tylko instalację, ale także wszelkie zadania serwisowe. To podejście odróżnia nas od innych firm na rynku, które zatrudniają zewnętrzne firmy do obsługi swoich produktów.