Folie diamentowe

Palec ozdobiony diamentem

Już od długiego czasu planowaliście z ukochanym pojechać na wycieczkę. W ten weekend udało się wam obojgu wziąć w pracy urlop. Magiczny Kraków, wypełniony kolorami sprawił, że możecie nieźle się rozerwać. Wiele restauracji, pubów tętni życiem, prawdziwa impreza zaczyna się dopiero po zachodzie słońca.

Twój luby, uparcie twierdzi, że zamiast iść dzisiaj na rynek główny, gdzie chciałaś zjeść coś pysznego z tutejszych specjałów, pójdziecie wzdłuż Wisły na spacer. Piękny królewski zamek w połączeniu z bulwarami wiślanymi dają niesamowity efekt. Idziecie, spacerujecie rozmawiacie o swoich przygodach z minionego tygodnia. Przechodząc obok turystycznego statku, Twój chłopak nagle zwraca się do Ciebie z propozycją rejsu.

Hmm, trochę Cię to dziwi, gdyż statek wydaje się być opustoszały, ale zgadzasz się.

W końcu niecodziennie masz okazję popłynąć statkiem przy zachodzie słońca. Nagle na całym statku, zapalają się światła, w tle zaczyna grać orkiestra,a Twój ukochany klęka przed Tobą, trzymając w ręku małe czerwone pudełeczko. Nigdy byś nie przypuszczają, że w ten sposób poprosi Cię o rękę. Fruwasz w obłokach, gdyż takiego scenariusza nie przewidziałaś. Łzy szczęścia, aż się ciskają do oczu.

W świetle lampionów i przy cichej romantycznej muzyce oglądacie razem pierścionek zaręczynowy. Czekając na podanie przez kelnera kolacji, oglądacie mały błyszczący diament. Zastanawiasz się jak to jest, że takie małe cacko może tak błyszczeć. Z pomocą przychodzi wam wujek Google, który pokazuje, ze diamenty wykorzystywane w jubilerstwie są szlifowane przez folie diamentowe. Po przeczytaniu mądrego artykułu śmiejesz się, że będziesz mogła pochwalić się, technologią wykonania swojego pierścionka.

Ten wyjazd, zapadnie Ci w pamięci do końca życia.

Gdy wrócicie do domu, od razu opowiesz o wszystkim siostrze. Z pewnością się domyśli o co chodzi, gdy zobaczy Twoją minę. Nieschodzący uśmiech z Twojej twarzy zdradzi ślubne zamiary. Czeka na Ciebie mnóstwo zadań do wykonania, gdyż zorganizowanie ślubu wymaga sporo pracy.

Folie diamentowe